STRONA GŁÓWNAOFERTAKONTAKT

Witamy na stronach naszej firmy!

CHRIS®- sklep z odzieżą męską istnieje od 1998 roku. Od 11 lat ubieramy mężczyzn w oryginalne, markowe produkty konfekcji męskiej. Naszą domeną są garnitury, koszule, buty na każdą okazję i każdą kieszeń. Od początku istnienia sklepu naszym głównym celem jest ubrać każdego mężczyznę elegancko, wygodnie i w przystępnej cenie.

Iławianie doskonale znają nasz salon. Ubieramy mężczyzn na wszelkie imprezy okolicznościowe. Śluby, pogrzeby, imprezy firmowe i w rodzinnym gronie.

Oferujemy garnitury, marynarki, spodnie wyprodukowane w firmie CHRIS®, która mieści się w Suszu przy ulicy Leśnej 9B. Specjalne okazje wymagają od nas odpowiednich starań. Nasz sklep charakteryzuje się bardzo dużym asortymentem męskiej odzieży. Zapewniamy możliwość zrobienia całościowych zakupów od garniturów, marynarek, spodni, koszul, butów skórzanych, po bieliznę oraz dodatki takie jak krawaty, muchy, muszniki, spinki do koszul, paski, szelki i inne.

Oferujemy również przeróbki i poprawki krawieckie zakupionych u nas garniturów. Oczywiście wszelkie poprawki wykonujemy gratisowo.